Žaluji vládu Petra Fialy!

Žaluji vládu Petra Fialy, že se stará více o Ukrajinu, než o vlastní republiku. Začínám mít pocit, že předseda vlády je vlastizrádce. Místo toho, aby jeho vláda zasedala tady doma, jezdí na výlet do Kyjeva. Jako kdyby zde žádné problémy nebyly. Lidé mají strach o budoucnost a jeden z nejvyšších představitelů státu raději jede pryč.

Žaluji Víta Rakušana za to, že rozsévá ještě více nenávisti směrem k Rusku. Jeho poslední hloupý výstřel z českou a ukrajinskou vlajkou nevhodně doplněnou podobiznou Vladimíra Putina v pytli na mrtvoly byl přes čáru. Ještě navíc instalované na veřejné budově – ministerstvu vnitra. To se v žádné slušné společnosti neděje. Je to možné jen v Rakušanově zvaném Česko.  

Žaluji ministra zdravotnictví Vlastimila Válka za to, že neřeší akutní nedostatek léčiv. Zejména antibiotik nebo léků na bolest pro děti. Tvrzení, že s tím ministerstvo nemůže nic dělat je lživé. Dopředu má vytvářet strategické rezervy, podporovat tuzemskou výrobu těchto léčiv. Ministr zdravotnictví by místo výletu na Ukrajinu a řešení tamního zdravotnictví měl řešit domácí zdravotnictví.

Žaluji ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu za to, že nás nechal narazit na cenový strop, který je vyšší, než ten evropský. Neschopnost pomoci českému průmyslu dává tušit, že přijde ještě něco horšího. Ministr je hrobařem českého průmyslu. Není divu, když je z korupčního hnutí STAN. Jozef Síkela je ministrem bez průmyslu a deindustrializace.

Žaluji ministra práce a sociálních věcí Mariána Jurečku za to, že vytváří diskriminační zákony. Ty, které mají snižovat důchody komunistickým prominentům. Doufám, že se v tomto případě sníží důchody i prominentům Národní fronty. Tedy lidovcům. Žaluji ministra Jurečku za to, že chce snížit podporu v nezaměstnanosti a nezabránil nárůstu platů ústavních činitelů.

Žaluji celou vládu, která je neschopná, arogantní, nabubřelá. Nestarající se o občany České republiky, které nechává trpět. Všichni trpí proto, že současná vláda vede svoji svatou válku s Vladimírem Putinem a Čínskou lidovou republikou. Celá vláda je plná ideologů, nikoliv pragmatiků, obracející se pro instrukce za „velkou“ louži – USA.

Nezapomínejme, kam nás současná asociální vláda zavedla. Zatáhla nás do konfliktu, který jsme nechtěli. Vytvořila takových chaos, který tady nebyl ani za COVIDu - 19. Jejím cílem je očividně ještě více zničit nejen morálku, ale i celý stát. Je to vláda dezolátů, která budoucím generacím předá zemi v dezolátním stavu. Tato věc je pravicovým vládám vlastní. Bohužel. Požadujme změnu, nátlaky, demonstrace, stávky!