Pro dezinformace nevidí LES

"Hlásím, pane hejtmane, a já to musím říc: tož, člověk rád jde, člověk musí jít,
když pán chce, smrti vstříc - však koní šetřte, prosím tisíckrát, to dobytče se strašně umí ptát, proč nesmí žíti víc… "

Bonzovat se nemá, ale nahlásit se to musí. A tak hlásím, že na sociálních sítích operuje proruská švábině Džamila Stehlíková. Jak jinak si vysvětlit, že šíří Sovětskou propagandu o propojení Vatikánu s fašisty?

Vzhledem k tomu, že původ propagandy šířenou psychiatričkou rozebírá Ion Mihai Pacepa s Ronaldem J. Rychlakem v knize Dezinformace, tak je celá situace nad míru jasná. Tajná strategie Ruska jak zničit západ kterou vydala nakladatelství vlastněné zakladatelem ASPENu Jaroslavem Horákem nelze doktorčin výpad proti papežovi považovat za náhodu.

Dezinformace je aktivním opatřením zpravodajských služeb a Džamila Stehlíková vystudovala První vysokou školu lékařskou v Moskvě ještě před rokem 1989. Kdo vyloučí, že nejde o spícího Putinova agenta, jestliže přebírá Sovětskou propagandu objasněnou bývalým ředitelem rumunské zpravodajské služby, který na téma dezinformace dokonce vede kurs na americké univerzitě?

Již v minulosti se paní doktorka osvědčila mimořádným zpravodajským talentem, když byla schopna  diagnostikovat zdravotní problém prezidenta M. Zeman, aniž jej jako lékařka pracující pod Hippokratovou přísahou navštívila.

To trochu připomíná schopnosti českých znalkyň, ale diagnostické schopnosti MUDr. D. Stehlíkové jsou obdivuhodné. Sledovat zdravotní stav prezidentů je přitom běžnou agendou zpravodajských služeb.

Je tedy Džamila Stehlíková Putinovým spícím agentem, když šíří ruské dezinformace? A zplnomocní BIS ČTK tuto zprávu oznámit? A proč pravicová anti-dezinformační scéna o této dezinformaci mlčí, když místopředseda LES je tak blízko premiérovi? LES lží? "Donutíme je silou ke spolupráci - silou, Kaťuško!".