Koryta. Pusťte nás na ně!

Prokletý pirát navzdory zpívá, že všichni nekradou. Proto Piráti vstoupili do vlády národního souručenství, kde mimo nich ještě jsou:

ODS s ulhaným premiérem, odsouzeným premiérem v kauze trafik, jehož žena, kdysi nejvýše postavená běžná členka ODS byla odsouzena s dvěma klienty ODS za zneužití vojenského zpravodajství, kde komunistická soudkyně to ani za problém nepovažovala.

 

Lidovci, kteří se podle svědectví penzionovaných lovců mafiánů už od začátku české svobody stýkaly s ruskými mafiemi a jsou zatíženi nejenom příběhem kolem jejich bývalých předsedů gentlemanů Čunka a Kalouska, ale také Stokou.

 

TOP 09 založená exlidovcem katolíkem Kalouskem, kde jejich korunní princ je souzen za znásilnění a strana je zatížena případem Dozimetr.  

 

STAN, hodnotově nejbližší politický subjekt Pirátům, kde jeho skautští členové spolupracují s Krejčířovými obchodními partnery, pokud už nevykrádají veřejné rozpočty v kauze Dozimetru.

Všichni nekradou! Chce se zvolat s Piráty. Nejsou saně! Ale také už nejsou ani základní léky na sračku, které měla zajistit vláda a ve které jsou Piráti pochvalující si takovéto fungování kapitalismu v Česku a Česko hnědne. Proč jim tedy jako protikorupční straně najednou vadí ministr spravedlnosti, je záhadou. Vždyť přece v boji proti korupci: Piráti neustupují. Nepropadne žádnej hlas a porvou se za nás. To je přece jasné všem od začátku, kdy tito mladí lidé, Havlova mládež, podepsala koaliční smlouvu s mafií.