Destrukci čím dál blíže

V České republice začíná přituhovat. Ať už teplotně, politicky, společensky. Všude kolem sebe můžeme denně vidět selhání vládního Pětipsa, vlády národní chudoby. Neustále je nám ústy Petra Fialenka tvrzeno, že vláda nikoho nenechá padnout. Opravdu? Končí první živnostníci, hromadě se propouští. Všechny drtí vysoké ceny energií. Vláda skutečně nenechá nikoho padnout.

Nejprve chyběl dětský lék proti horečce, oční kapky, aby to došlo tak daleko, že chybí základní antibiotikum – penicilin. Vláda ale uklidňuje – připravujeme zákon, který už takový stav nedovolí. To brzy. Problémům se musí předcházet. Je vidět, že vláda skutečně lidem pomáhá, když nejsou základní léky. Lidské životy a zdraví jsou jí ukradené?

Na občany dopadá vysoká inflace. Je největší v historii. Co na to vláda? Tvrdí, že nemůže nic dělat. Lid to musí vydržet. Musíme být solidární s Ukrajinou. Pokud nemáte na základní věci, máte jít pro peníze na úřad. Je tady přeci Deštník proti drahotě. Spíš marnotě. Vláda nikoho nenechá padnout, protože už skoro všichni padli.

V rámci sankcí proti Rusku musíme ještě přitvrdit. Volají vládní politici. Máme rádi sebedestrukci a perverznost. To, že se z Ruska dováží různé komodity a léky je nám putna. Když něco nebude, nevadí. Na Ukrajině se přeci bojuje za naše hodnoty – korupci, chaos, černý byznys. Je to jako v době Přestavby, nic nejde podle plánu. Až na tu destrukci. Nebojte, Pětidemoliční četa nás nenechá padnout, protože už nebude kam padat.